Berna Müldür Uranyen Astroloji Okulu

Randevu Hattı

+90 535 034 26 76

Uranyen Prensibe Göre Ay Boşlukta Neden Olmaz

Merhaba Bugün Uranyen Astroloji Prensibine Göre Ay Boşlukta Olmaz diye bir video hazırladım ve sizlere Ayın Neden Boşlukta Olmayacağını burada da  Açıklayacağım..

 Youtube Kanalımda AY BOŞLUKTA ile ilgili Videomu sizlere bırakıyorum izleyerek nedeni hakkında bilgi alabilirsiniz lütfen ve kanalıma abone olun.Evet Sevgili Arkadaşlar Uranyen Prensibe Göre AY Neden Boşlukta Olmaz Okuyalım..

Astrolojide KLASİK-MODERN-KARMA-VEDİK-URANYEN gibi ekol çeşitleri vardır ve bu ekollerde gökyüzü incelemeleri kendi  prensiplerine göre uygulanır 

Klasik  Astroloji gezegenler -evler ve burçları  baz alırken Uranyen Astroloji ise bunlara ilaveten asteroidleri, transneptünyenleri ve orta noktaları ekler ve 5 temel açı ile 30 luk 45 lik ve 135 lik açı kalıpları ile de yorumlarını zenginleştirir.

Tam da buna göre klasik astrolojinin açısız olarak ve hiç bir gezegenle iletişim kurmadığını düşündüğü zaman dilimlerinde Ay boşlukta kabul edilir Uranyen prensipte ise yukarda bahsettiğim gibi bu zaman diliminde temas ettiği asteroidler veya transnepünyenler olabilir ayrıca 45 lik veya 135 lik açılar olabilmektedir buna dayanarak biz Uranyen Astrologlar Ay boşlukta olmaz deriz ve yorumlarımızı Ayın iletişim kurduğu asteroidler,transneptünyenler veya orta noktalara göre yaparız.

Bir örnek verecek olursak  o günkü transit haritada Ay Odesus Asteroidiyle (uzak yollar)iletişimde olsun ve merkür/jüpiter orta noktasına denk gelsin eğitimler ile ilgili şans ve fırsatların uzaklardan gelebileceğini söylemeyelim mi .Ay boşlukta diye bu fırsatı kaçıracak mıyız?

işte böyle sevgili arkadaşlar biz uranyen astroloji prensipleri ile yorumladığımız haritada ayın iletişimde olabileceği her doneyi kullanırız. Kısaca Uranyenler Gökyüzünü Detaylarıyla Okur..

Sizlerde Astroloji ile ilgileniyorsanız yada temel seviye astroloji eğitim aldınız ise Uranyen Astroloji Eğitimlerimize Katılabilirsiniz Eğitimlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak için  Whatsap İletişim ile bize ulaşabilirsiniz.

Yılın İlk Uranyen Astroloji Eğitimini de Kaçırmak İstemezsiniz ..

Detaylar için Bize Yazın.. WHATSAPP TIKLAYIN..


Yorumlar (0)

JqDqCKjCuJMZEI7RkdgB
Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!